September |
Ploeg |
Uur |
Thuis |
Bezoeker |
Uitslag |
Res. |
16/09/2023 |
MEISJES U13 Niv. 1 |
13:30 |
Griffoenen STEENHUIZE |
Cosmos WONTERGEM (+1) |
1 - 3
- Set 1: 23/25
- Set 2: 21/25
- Set 3: 24/26
- Set 4: 25/15
|
|
HEREN B PROMO 3 |
20:00 |
Argos WAARSCHOOT |
Griffoenen STEENHUIZE B |
3 - 0
- Set 1: 25/22
- Set 2: 25/16
- Set 3: 25/18
|
2 - 1
- Set 1: 25/22
- Set 2: 25/22
- Set 3: 13/15
|
HEREN PROMO 2 |
20:00 |
Navok NAZARETH |
Griffoenen STEENHUIZE A |
0 - 3
- Set 1: 20/25
- Set 2: 16/25
- Set 3: 23/25
|
2 - 1
- Set 1: 25/23
- Set 2: 25/23
- Set 3: 13/15
|
17/09/2023 |
JONGENS U13 NIV. 1 |
09:00 |
Griffoenen STEENHUIZE (+1) |
D'Hondt Volley OUDENAARDE |
4 - 0
- Set 1: 25/15
- Set 2: 25/19
- Set 3: 25/15
- Set 4: 25/17
|
|
DAMES PROMO 3B |
18:00 |
Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM A |
Griffoenen STEENHUIZE |
3 - 1
- Set 1: 25/19
- Set 2: 25/13
- Set 3: 14/25
- Set 4: 25/17
|
2 - 1
- Set 1: 25/14
- Set 2: 16/25
- Set 3: 15/10
|
23/09/2023 |
DAMES PROMO 3B |
16:30 |
VC KALKEN B |
Griffoenen STEENHUIZE |
3 - 1
- Set 1: 20/25
- Set 2: 25/17
- Set 3: 25/12
- Set 4: 25/19
|
2 - 1
- Set 1: 25/17
- Set 2: 25/15
- Set 3: 12/15
|
24/09/2023 |
JONGENS U13 NIV. 1 |
14:00 |
Griffoenen STEENHUIZE (+1) |
Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM |
1 - 3
- Set 1: 24/26
- Set 2: 15/25
- Set 3: 25/19
- Set 4: 22/25
|
|
HEREN PROMO 2 |
18:00 |
Griffoenen STEENHUIZE A |
VC KALKEN B |
3 - 0
- Set 1: 25/18
- Set 2: 25/17
- Set 3: 25/19
|
1 - 2
- Set 1: 25/11
- Set 2: 16/25
- Set 3: 16/18
|
30/09/2023 |
MEISJES U13 Niv. 1 |
09:15 |
Avanti AALTER D |
Griffoenen STEENHUIZE |
4 - 0
- Set 1: 25/17
- Set 2: 25/9
- Set 3: 25/16
- Set 4: 25/14
|
|
JONGENS U15 Niv. 2 |
14:00 |
Lindemans AALST |
Griffoenen STEENHUIZE |
0 - 4
- Set 1: 19/25
- Set 2: 19/25
- Set 3: 20/25
- Set 4: 18/25
|
|
Oktober |
Ploeg |
Uur |
Thuis |
Bezoeker |
Uitslag |
Res. |
1/10/2023 |
HEREN B PROMO 3 |
16:00 |
Sferos VBK DEINZE B |
Griffoenen STEENHUIZE B |
3 - 0
- Set 1: 25/21
- Set 2: 25/16
- Set 3: 25/19
|
1 - 2
- Set 1: 25/15
- Set 2: 19/25
- Set 3: 14/16
|
DAMES PROMO 3B |
18:00 |
VC Delhaize LEDE B |
Griffoenen STEENHUIZE |
3 - 1
- Set 1: 20/25
- Set 2: 25/15
- Set 3: 25/10
- Set 4: 25/15
|
3 - 0
- Set 1: 25/16
- Set 2: 25/18
- Set 3: 15/8
|
HEREN PROMO 2 |
18:00 |
Caruur Volley GENT C |
Griffoenen STEENHUIZE A |
2 - 3
- Set 1: 23/25
- Set 2: 26/24
- Set 3: 23/25
- Set 4: 25/14
- Set 5: 8/15
|
3 - 0
- Set 1: 25/20
- Set 2: 25/17
- Set 3: 15/9
|
7/10/2023 |
MEISJES U13 Niv. 1 |
09:30 |
VDK Bank GENT Damesvolley A |
Griffoenen STEENHUIZE |
4 - 0
- Set 1: 25/23
- Set 2: 26/24
- Set 3: 25/16
- Set 4: 25/20
|
|
HEREN B PROMO 3 |
17:30 |
Griffoenen STEENHUIZE B |
Caruur Volley Gent E |
2 - 3
- Set 1: 15/25
- Set 2: 25/22
- Set 3: 24/26
- Set 4: 25/17
- Set 5: 8/15
|
3 - 0
- Set 1: 25/15
- Set 2: 25/12
- Set 3: 15/8
|
HEREN PROMO 2 |
20:30 |
Volley Team TEMSE A |
Griffoenen STEENHUIZE A |
0 - 3
- Set 1: 20/25
- Set 2: 17/25
- Set 3: 23/25
|
2 - 1
- Set 1: 19/25
- Set 2: 25/11
- Set 3: 15/11
|
8/10/2023 |
JONGENS U13 NIV. 1 |
09:00 |
Griffoenen STEENHUIZE (+1) |
Mezo ZOTTEGEM A (G) (+1) |
3 - 2
- Set 1: 25/13
- Set 2: 25/13
- Set 3: 21/25
- Set 4: 17/25
- Set 5: 15/9
|
|
JONGENS U15 Niv. 2 |
14:00 |
Griffoenen STEENHUIZE |
VC KRUISHOUTEM |
4 - 0
- Set 1: 25/14
- Set 2: 25/8
- Set 3: 25/12
- Set 4: 25/8
|
|
14/10/2023 |
JONGENS U15 Niv. 2 |
11:00 |
VC Hebo BORSBEKE-HERZELE (+1) |
Griffoenen STEENHUIZE |
1 - 3
- Set 1: 8/25
- Set 2: 12/25
- Set 3: 25/19
- Set 4: 18/25
|
|
JONGENS U13 NIV. 1 |
16:00 |
Navok NAZARETH A |
Griffoenen STEENHUIZE (+1) |
1 - 3
- Set 1: 25/18
- Set 2: 20/25
- Set 3: 23/25
- Set 4: 21/25
|
|
DAMES PROMO 3B |
20:00 |
Kuros ZULTE Damesvolley A |
Griffoenen STEENHUIZE |
3 - 0
- Set 1: 25/17
- Set 2: 25/22
- Set 3: 25/18
|
3 - 0
- Set 1: 25/19
- Set 2: 25/21
- Set 3: 15/5
|
HEREN B PROMO 3 |
20:30 |
VC Hebo BORSBEKE-HERZELE |
Griffoenen STEENHUIZE B |
3 - 0
- Set 1: 25/15
- Set 2: 25/17
- Set 3: 25/18
|
0 - 3
- Set 1: 21/25
- Set 2: 24/26
- Set 3: 11/15
|
15/10/2023 |
HEREN PROMO 2 |
18:00 |
Griffoenen STEENHUIZE A |
Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM B |
3 - 0
- Set 1: 25/13
- Set 2: 25/18
- Set 3: 25/21
|
2 - 1
- Set 1: 14/25
- Set 2: 25/19
- Set 3: 15/10
|
21/10/2023 |
HEREN B PROMO 3 |
16:00 |
Griffoenen STEENHUIZE B |
Lindemans AALST |
0 - 3
- Set 1: 9/25
- Set 2: 18/25
- Set 3: 8/25
|
0 - 3
- Set 1: 11/25
- Set 2: 13/25
- Set 3: 4/15
|
22/10/2023 |
JONGENS U13 NIV. 1 |
10:30 |
D'Hondt Volley OUDENAARDE |
Griffoenen STEENHUIZE (+1) |
0 - 4
- Set 1: 25/27
- Set 2: 19/25
- Set 3: 20/25
- Set 4: 21/25
|
|
MEISJES U13 Niv. 1 |
14:00 |
Cosmos WONTERGEM (+1) |
Griffoenen STEENHUIZE |
3 - 1
- Set 1: 25/21
- Set 2: 25/21
- Set 3: 21/25
- Set 4: 25/17
|
|
DAMES PROMO 3B |
18:00 |
Griffoenen STEENHUIZE |
Mezo ZOTTEGEM A |
0 - 3
- Set 1: 16/25
- Set 2: 18/25
- Set 3: 13/25
|
0 - 3
- Set 1: 15/25
- Set 2: 12/25
- Set 3: 10/15
|
28/10/2023 |
JONGENS U15 Niv. 2 |
13:30 |
VC Kuros ZULTE B |
Griffoenen STEENHUIZE |
0 - 4
- Set 1: 6/25
- Set 2: 15/25
- Set 3: 13/25
- Set 4: 10/25
|
|
DAMES PROMO 3B |
17:15 |
VC Hebo BORSBEKE-HERZELE C |
Griffoenen STEENHUIZE |
1 - 3
- Set 1: 13/25
- Set 2: 22/25
- Set 3: 25/18
- Set 4: 18/25
|
3 - 0
- Set 1: 25/22
- Set 2: 25/23
- Set 3: 15/12
|
29/10/2023 |
HEREN B PROMO 3 |
16:00 |
Lindemans AALST |
Griffoenen STEENHUIZE B |
3 - 0
- Set 1: 25/9
- Set 2: 25/13
- Set 3: 25/10
|
3 - 0
- Set 1: 25/13
- Set 2: 25/15
- Set 3: 15/10
|
November |
Ploeg |
Uur |
Thuis |
Bezoeker |
Uitslag |
Res. |
5/11/2023 |
JONGENS U15 Niv. 2 |
14:00 |
Griffoenen STEENHUIZE |
VC Kuros ZULTE B |
4 - 0
- Set 1: 25/11
- Set 2: 25/23
- Set 3: 25/19
- Set 4: 25/6
|
|
12/11/2023 |
MEISJES U13 Niv. 1 |
10:00 |
Griffoenen STEENHUIZE |
CSS Outdoor Living Mevoc MEERBEKE A |
1 - 3
- Set 1: 12/25
- Set 2: 16/25
- Set 3: 21/25
- Set 4: 25/23
|
|
JONGENS U13 NIV. 1 |
10:45 |
Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM |
Griffoenen STEENHUIZE (+1) |
3 - 1
- Set 1: 21/25
- Set 2: 25/12
- Set 3: 25/23
- Set 4: 25/19
|
|
HEREN PROMO 2 |
18:00 |
Griffoenen STEENHUIZE A |
VC Belvoc BELSELE A |
3 - 0
- Set 1: 25/16
- Set 2: 25/15
- Set 3: 25/12
|
3 - 0
- Set 1: 25/20
- Set 2: 25/22
- Set 3: 15/13
|
18/11/2023 |
HEREN PROMO 2 |
16:30 |
SSJ HEMELVEERDEGEM B |
Griffoenen STEENHUIZE A |
0 - 3
- Set 1: 19/25
- Set 2: 20/25
- Set 3: 14/25
|
0 - 3
- Set 1: 9/25
- Set 2: 23/25
- Set 3: 11/15
|
HEREN B PROMO 3 |
17:30 |
Griffoenen STEENHUIZE B |
Argos WAARSCHOOT |
0 - 3
- Set 1: 17/25
- Set 2: 15/25
- Set 3: 21/25
|
2 - 1
- Set 1: 25/18
- Set 2: 25/14
- Set 3: 12/15
|
19/11/2023 |
MEISJES U13 Niv. 1 |
10:00 |
Griffoenen STEENHUIZE |
Avanti AALTER D |
0 - 4
- Set 1: 12/25
- Set 2: 10/25
- Set 3: 17/25
- Set 4: 12/25
|
|
JONGENS U15 Niv. 2 |
13:00 |
Griffoenen STEENHUIZE |
Lindemans AALST |
4 - 0
- Set 1: 25/12
- Set 2: 25/21
- Set 3: 25/9
- Set 4: 25/14
|
|
DAMES PROMO 3B |
18:00 |
Griffoenen STEENHUIZE |
Metanous Navok Ladies NAZARETH B |
0 - 3
- Set 1: 19/25
- Set 2: 17/25
- Set 3: 6/25
|
1 - 2
- Set 1: 16/25
- Set 2: 25/19
- Set 3: 7/15
|
25/11/2023 |
JONGENS U13 NIV. 1 |
14:30 |
Mezo ZOTTEGEM A (G) (+1) |
Griffoenen STEENHUIZE (+1) |
0 - 4
- Set 1: 19/25
- Set 2: 21/25
- Set 3: 19/25
- Set 4: 18/25
|
|
DAMES PROMO 3B |
16:00 |
VC Felco GAVERE |
Griffoenen STEENHUIZE |
1 - 3
- Set 1: 25/19
- Set 2: 16/25
- Set 3: 16/25
- Set 4: 19/25
|
1 - 2
- Set 1: 23/25
- Set 2: 22/25
- Set 3: 15/6
|
26/11/2023 |
MEISJES U13 Niv. 1 |
10:00 |
Griffoenen STEENHUIZE |
VDK Bank GENT Damesvolley A |
0 - 4
- Set 1: 12/25
- Set 2: 11/25
- Set 3: 24/26
- Set 4: 16/25
|
|
JONGENS U15 Niv. 2 |
10:30 |
VC KRUISHOUTEM |
Griffoenen STEENHUIZE |
0 - 4
- Set 1: 12/25
- Set 2: 7/25
- Set 3: 13/25
- Set 4: 12/25
|
|
HEREN PROMO 2 |
18:00 |
Griffoenen STEENHUIZE A |
JTV Dero ZELE- BERLARE B |
3 - 0
- Set 1: 25/13
- Set 2: 25/12
- Set 3: 25/15
|
2 - 1
- Set 1: 33/31
- Set 2: 17/25
- Set 3: 15/8
|
December |
Ploeg |
Uur |
Thuis |
Bezoeker |
Uitslag |
Res. |
2/12/2023 |
MEISJES U13 Niv. 1 |
13:30 |
CSS Outdoor Living Mevoc MEERBEKE A |
Griffoenen STEENHUIZE |
3 - 1
- Set 1: 25/16
- Set 2: 14/25
- Set 3: 25/15
- Set 4: 25/22
|
|
HEREN B PROMO 3 |
17:30 |
Griffoenen STEENHUIZE B |
Sferos VBK DEINZE B |
0 - 3
- Set 1: 18/25
- Set 2: 21/25
- Set 3: 25/27
|
2 - 1
- Set 1: 25/21
- Set 2: 21/25
- Set 3: 17/15
|
3/12/2023 |
JONGENS U15 Niv. 2 |
14:30 |
Griffoenen STEENHUIZE |
VC Hebo BORSBEKE-HERZELE (+1) |
0 - 4
- Set 1: 16/25
- Set 2: 15/25
- Set 3: 23/25
- Set 4: 23/25
|
|
JONGENS U13 NIV. 1 |
17:00 |
Griffoenen STEENHUIZE (+1) |
Navok NAZARETH A |
1 - 3
- Set 1: 19/25
- Set 2: 25/14
- Set 3: 22/25
- Set 4: 23/25
|
|
9/12/2023 |
HEREN PROMO 2 |
20:30 |
BMV BEVEREN MELSELE B |
Griffoenen STEENHUIZE A |
3 - 0
- Set 1: 25/21
- Set 2: 25/17
- Set 3: 25/22
|
2 - 1
- Set 1: 23/25
- Set 2: 27/25
- Set 3: 15/10
|
Januari |
Ploeg |
Uur |
Thuis |
Bezoeker |
Uitslag |
Res. |
6/01/2024 |
HEREN B PROMO 3 |
20:00 |
Griffoenen STEENHUIZE B |
VC Hebo BORSBEKE-HERZELE |
2 - 3
- Set 1: 21/25
- Set 2: 25/18
- Set 3: 13/25
- Set 4: 25/17
- Set 5: 12/15
|
1 - 2
- Set 1: 17/25
- Set 2: 19/25
- Set 3: 15/10
|
13/01/2024 |
MEISJES U19 |
13:30 |
Griffoenen STEENHUIZE |
Mezo ZOTTEGEM |
4 - 0
- Set 1: 25/16
- Set 2: 26/24
- Set 3: 28/26
- Set 4: 25/23
|
|
HEREN B PROMO 3 |
13:30 |
Caruur Volley Gent E |
Griffoenen STEENHUIZE B |
0 - 3
- Set 1: 17/25
- Set 2: 17/25
- Set 3: 18/25
|
2 - 1
- Set 1: 29/27
- Set 2: 20/25
- Set 3: 15/10
|
DAMES PROMO 3B |
20:00 |
Griffoenen STEENHUIZE |
Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM A |
0 - 3
- Set 1: 22/25
- Set 2: 22/25
- Set 3: 20/25
|
1 - 2
- Set 1: 26/28
- Set 2: 18/25
- Set 3: 15/11
|
20/01/2024 |
MEISJES U19 |
20:00 |
Metanous Navok Ladies NAZARETH |
Griffoenen STEENHUIZE |
1 - 3
- Set 1: 21/25
- Set 2: 23/25
- Set 3: 25/23
- Set 4: 13/25
|
|
28/01/2024 |
MEISJES U19 |
12:00 |
VC Flygha GREMBERGEN-HAMME (+1) |
Griffoenen STEENHUIZE |
1 - 3
- Set 1: 21/25
- Set 2: 13/25
- Set 3: 18/25
- Set 4: 25/22
|
|
DAMES PROMO 3B |
18:00 |
Griffoenen STEENHUIZE |
VC Delhaize LEDE B |
0 - 3
- Set 1: 18/25
- Set 2: 14/25
- Set 3: 21/25
|
0 - 3
- Set 1: 11/25
- Set 2: 12/25
- Set 3: 5/15
|
Februari |
Ploeg |
Uur |
Thuis |
Bezoeker |
Uitslag |
Res. |
3/02/2024 |
MEISJES U19 |
19:00 |
Mezo ZOTTEGEM |
Griffoenen STEENHUIZE |
2 - 3
- Set 1: 25/22
- Set 2: 25/18
- Set 3: 17/25
- Set 4: 24/26
- Set 5: 15/17
|
|
4/02/2024 |
HEREN PROMO 2 |
18:00 |
Griffoenen STEENHUIZE A |
Volley Team TEMSE A |
3 - 1
- Set 1: 25/21
- Set 2: 25/13
- Set 3: 20/25
- Set 4: 25/23
|
2 - 1
- Set 1: 25/22
- Set 2: 21/25
- Set 3: 15/10
|
DAMES PROMO 3B |
18:30 |
D'Hondt Volley OUDENAARDE B |
Griffoenen STEENHUIZE |
3 - 0
- Set 1: 25/13
- Set 2: 25/19
- Set 3: 25/13
|
3 - 0
- Set 1: 25/17
- Set 2: 25/17
- Set 3: 15/0
|
24/02/2024 |
MEISJES U19 |
13:30 |
Griffoenen STEENHUIZE |
Metanous Navok Ladies NAZARETH |
2 - 3
- Set 1: 14/25
- Set 2: 25/12
- Set 3: 24/26
- Set 4: 26/24
- Set 5: 12/15
|
|
HEREN PROMO 2 |
17:00 |
Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM B |
Griffoenen STEENHUIZE A |
3 - 1
- Set 1: 25/18
- Set 2: 25/22
- Set 3: 24/26
- Set 4: 25/21
|
1 - 2
- Set 1: 22/25
- Set 2: 25/15
- Set 3: 14/16
|
25/02/2024 |
DAMES PROMO 3B |
18:00 |
Griffoenen STEENHUIZE |
Kuros ZULTE Damesvolley A |
0 - 3
- Set 1: 20/25
- Set 2: 20/25
- Set 3: 23/25
|
0 - 3
- Set 1: 23/25
- Set 2: 17/25
- Set 3: 15/17
|
Maart |
Ploeg |
Uur |
Thuis |
Bezoeker |
Uitslag |
Res. |
2/03/2024 |
MEISJES U19 |
13:30 |
Griffoenen STEENHUIZE |
VC Flygha GREMBERGEN-HAMME (+1) |
1 - 3
- Set 1: 23/25
- Set 2: 23/25
- Set 3: 25/23
- Set 4: 15/25
|
|
DAMES PROMO 3B |
20:00 |
Mezo ZOTTEGEM A |
Griffoenen STEENHUIZE |
3 - 0
- Set 1: 25/19
- Set 2: 25/17
- Set 3: 25/20
|
3 - 0
- Set 1: 25/17
- Set 2: 25/22
- Set 3: 15/10
|
3/03/2024 |
HEREN PROMO 2 |
18:00 |
Griffoenen STEENHUIZE A |
BMV BEVEREN MELSELE B |
3 - 2
- Set 1: 21/25
- Set 2: 25/17
- Set 3: 23/25
- Set 4: 25/16
- Set 5: 15/9
|
2 - 1
- Set 1: 23/25
- Set 2: 25/21
- Set 3: 16/14
|
10/03/2024 |
HEREN PROMO 2 |
18:00 |
Griffoenen STEENHUIZE A |
Navok NAZARETH |
3 - 1
- Set 1: 21/25
- Set 2: 25/23
- Set 3: 25/22
- Set 4: 26/24
|
1 - 2
- Set 1: 25/16
- Set 2: 20/25
- Set 3: 9/15
|
17/03/2024 |
HEREN PROMO 2 |
17:00 |
VC Belvoc BELSELE A |
Griffoenen STEENHUIZE A |
1 - 3
- Set 1: 14/25
- Set 2: 25/17
- Set 3: 17/25
- Set 4: 13/25
|
1 - 2
- Set 1: 21/25
- Set 2: 26/24
- Set 3: 11/15
|
DAMES PROMO 3B |
18:00 |
Griffoenen STEENHUIZE |
VC Hebo BORSBEKE-HERZELE C |
3 - 0
- Set 1: 25/19
- Set 2: 25/20
- Set 3: 25/21
|
2 - 1
- Set 1: 23/25
- Set 2: 25/14
- Set 3: 15/9
|
23/03/2024 |
HEREN PROMO 2 |
16:30 |
VC KALKEN B |
Griffoenen STEENHUIZE A |
0 - 3
- Set 1: 23/25
- Set 2: 9/25
- Set 3: 22/25
|
2 - 1
- Set 1: 19/25
- Set 2: 25/23
- Set 3: 15/13
|
MEISJES U19 |
20:00 |
Metanous Navok Ladies NAZARETH |
Griffoenen STEENHUIZE |
3 - 2
- Set 1: 25/17
- Set 2: 25/17
- Set 3: 15/25
- Set 4: 23/25
- Set 5: 15/6
|
|
24/03/2024 |
HEREN PROMO 2 |
18:00 |
Griffoenen STEENHUIZE A |
Caruur Volley GENT C |
3 - 2
- Set 1: 27/29
- Set 2: 25/14
- Set 3: 20/25
- Set 4: 25/18
- Set 5: 16/14
|
0 - 3
- Set 1: 16/25
- Set 2: 25/27
- Set 3: 12/15
|
30/03/2024 |
MEISJES U19 |
13:30 |
Griffoenen STEENHUIZE |
Mezo ZOTTEGEM |
3 - 2
- Set 1: 23/25
- Set 2: 25/14
- Set 3: 25/27
- Set 4: 26/24
- Set 5: 16/14
|
|
April |
Ploeg |
Uur |
Thuis |
Bezoeker |
Uitslag |
Res. |
7/04/2024 |
DAMES PROMO 3B |
18:00 |
Griffoenen STEENHUIZE |
D'Hondt Volley OUDENAARDE B |
0 - 3
- Set 1: 13/25
- Set 2: 19/25
- Set 3: 15/25
|
0 - 3
- Set 1: 7/25
- Set 2: 20/25
- Set 3: 3/15
|
13/04/2024 |
DAMES PROMO 3B |
20:00 |
Metanous Navok Ladies NAZARETH B |
Griffoenen STEENHUIZE |
3 - 0
- Set 1: 25/7
- Set 2: 25/2
- Set 3: 25/12
|
2 - 1
- Set 1: 25/11
- Set 2: 25/19
- Set 3: 10/15
|
14/04/2024 |
MEISJES U19 |
12:00 |
VC Flygha GREMBERGEN-HAMME (+1) |
Griffoenen STEENHUIZE |
1 - 3
- Set 1: 14/25
- Set 2: 25/22
- Set 3: 14/25
- Set 4: 14/25
|
|
HEREN PROMO 2 |
18:00 |
Griffoenen STEENHUIZE A |
SSJ HEMELVEERDEGEM B |
3 - 0
- Set 1: 25/20
- Set 2: 25/11
- Set 3: 25/18
|
2 - 1
- Set 1: 25/21
- Set 2: 25/14
- Set 3: 12/15
|
19/04/2024 |
DAMES PROMO 3B |
21:00 |
Griffoenen STEENHUIZE |
VC KALKEN B |
|
|
20/04/2024 |
HEREN PROMO 2 |
20:00 |
JTV Dero ZELE- BERLARE B |
Griffoenen STEENHUIZE A |
|
|
21/04/2024 |
DAMES PROMO 3B |
18:00 |
Griffoenen STEENHUIZE |
VC Felco GAVERE |
|
|