Kalender

September

Ploeg Uur Thuis Bezoeker Uitslag Res.
26/09/2020
Jongens U11 - 3/3 Niv. 1 13:30 VC KUROS ZULTE A (+1) GRIFFOENEN STEENHUIZE A (+1) 3 - 2
  • Set 1: 25/23
  • Set 2: 20/25
  • Set 3: 25/21
  • Set 4: 20/25
  • Set 5: 15/11
Jongens / Meisjes U11 2BE 16:15 MEZO ZOTTEGEM B (G) GRIFFOENEN STEENHUIZE C (+2) 0 - 12
  • Set 1: 14/25
  • Set 2: 8/25
  • Set 3: 6/15
  • Set 4: 13/25
  • Set 5: 23/25
27/09/2020
Jongens / Meisjes U11 2BE 09:30 GRIFFOENEN STEENHUIZE B (+1) VC HEBO BORSBEKE-HERZELE (G)(+1) 6 - 6
  • Set 1: 25/18
  • Set 2: 18/25
  • Set 3: 9/15
  • Set 4: 19/25
  • Set 5: 25/19
Meisjes U13 Niv. 2D 10:30 VC KRUISHOUTEM (+2) GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2) 0 - 3
  • Set 1: 19/25
  • Set 2: 23/25
  • Set 3: 14/25
Jongens U15 Niv. 1 11:45 GRIFFOENEN STEENHUIZE JTV DERO ZELE - BERLARE 1 - 3
  • Set 1: 22/25
  • Set 2: 25/20
  • Set 3: 25/27
  • Set 4: 20/25

Oktober

Ploeg Uur Thuis Bezoeker Uitslag Res.
3/10/2020
Jongens / Meisjes U11 2BE 13:30 GRIFFOENEN STEENHUIZE C (+2) GRIFFOENEN STEENHUIZE B (+1) 9 - 3
  • Set 1: 25/13
  • Set 2: 25/19
  • Set 3: 15/11
  • Set 4: 16/25
  • Set 5: 25/20
Jongens U17 Niv. 1 15:00 EEVOC ERTVELDE-EVERGEM GRIFFOENEN STEENHUIZE (J) 3 - 1
  • Set 1: 25/22
  • Set 2: 25/16
  • Set 3: 19/25
  • Set 4: 25/21
Jongens U15 Niv. 1 15:45 DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM GRIFFOENEN STEENHUIZE 3 - 1
  • Set 1: 25/23
  • Set 2: 23/25
  • Set 3: 25/21
  • Set 4: 25/22
Meisjes U17 Niv. 2C 16:15 GRIFFOENEN STEENHUIZE KANGOEROES AALST 0 - 3
  • Set 1: 17/25
  • Set 2: 15/25
  • Set 3: 15/25
4/10/2020
Meisjes U13 Niv. 2D 09:30 GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2) MEVOC MEERBEKE B 3 - 0
  • Set 1: 25/15
  • Set 2: 30/28
  • Set 3: 25/18
Meisjes U11-3/3 Niv. 1 11:45 GRIFFOENEN STEENHUIZE (+1) ASTERIX AVO BEVEREN A 3 - 0
  • Set 1: 25/10
  • Set 2: 25/20
  • Set 3: 25/20
Jongens U13 Niv. 1 13:30 DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM A GRIFFOENEN STEENHUIZE 1 - 3
  • Set 1: 26/24
  • Set 2: 22/25
  • Set 3: 21/25
  • Set 4: 18/25
Jongens U11 - 3/3 Niv. 1 14:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE A (+1) JTV DERO ZELE - BERLARE A 3 - 1
  • Set 1: 25/9
  • Set 2: 22/25
  • Set 3: 25/19
  • Set 4: 25/14
Dames Promo 4C 18:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE VC DELHAIZE LEDE C 0 - 3
  • Set 1: 19/25
  • Set 2: 22/25
  • Set 3: 10/25
1 - 2
  • Set 1: 21/25
  • Set 2: 11/25
  • Set 3: 15/6
Heren Promo 3 18:00 CARUUR VOLLEY GENT C GRIFFOENEN STEENHUIZE 1 - 3
  • Set 1: 22/25
  • Set 2: 25/17
  • Set 3: 20/25
  • Set 4: 23/25
1 - 2
  • Set 1: 23/25
  • Set 2: 15/25
  • Set 3: 15/12
10/10/2020
Meisjes U11-3/3 Niv. 1 10:00 VC OUDEGEM GRIFFOENEN STEENHUIZE (+1) 0 - 3
  • Set 1: 6/25
  • Set 2: 12/25
  • Set 3: 6/25
Jongens / Meisjes U11 2BE 12:00 SSJ HEMELVEERDEGEM (G)(+1) GRIFFOENEN STEENHUIZE B (+1) 7 - 5
  • Set 1: 25/22
  • Set 2: 25/16
  • Set 3: 13/15
  • Set 4: 21/25
  • Set 5: 25/22
Jongens / Meisjes U11 2BE 15:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE C (+2) VC HEBO BORSBEKE-HERZELE (G)(+1) 7 - 5
  • Set 1: 25/12
  • Set 2: 23/25
  • Set 3: 15/10
  • Set 4: 21/25
  • Set 5: 24/25
Meisjes U13 Niv. 2D 17:00 SSJ HEMELVEERDEGEM (+1) GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2) 0 - 3
  • Set 1: 13/25
  • Set 2: 19/25
  • Set 3: 24/26
Dames Promo 4C 17:30 VC OUDEGEM D GRIFFOENEN STEENHUIZE 3 - 0
  • Set 1: 25/21
  • Set 2: 25/12
  • Set 3: 25/13
3 - 0
  • Set 1: 25/13
  • Set 2: 25/22
  • Set 3: 15/10
11/10/2020
Jongens U13 Niv. 1 09:30 GRIFFOENEN STEENHUIZE VC HEBO BORSBEKE-HERZELE A 1 - 3
  • Set 1: 22/25
  • Set 2: 18/25
  • Set 3: 25/20
  • Set 4: 25/27
Jongens U11 - 3/3 Niv. 1 10:00 VC KUROS ZULTE B (+2) GRIFFOENEN STEENHUIZE A (+1) 0 - 3
  • Set 1: 7/25
  • Set 2: 5/25
  • Set 3: 10/25
Meisjes U17 Niv. 2C 10:30 VC KRUISHOUTEM (+1) GRIFFOENEN STEENHUIZE 3 - 1
  • Set 1: 25/15
  • Set 2: 27/29
  • Set 3: 25/16
  • Set 4: 25/9
Jongens U15 Niv. 1 11:45 GRIFFOENEN STEENHUIZE CARUUR VOLLEY GENT A 3 - 0
  • Set 1: 25/22
  • Set 2: 25/21
  • Set 3: 25/16
Jongens U17 Niv. 1 14:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE (J) NAVOK NAZARETH (J) 3 - 0
  • Set 1: 25/0
  • Set 2: 25/0
  • Set 3: 25/0
Heren Promo 3 18:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE VC BELVOC BELSELE 3 - 0
  • Set 1: 25/18
  • Set 2: 25/23
  • Set 3: 25/23
3 - 0
  • Set 1: 28/26
  • Set 2: 25/14
  • Set 3: 15/12
17/10/2020
Jongens / Meisjes U11 2BE 12:00 SSJ HEMELVEERDEGEM (G)(+1) GRIFFOENEN STEENHUIZE C (+2) 6 - 6
  • Set 1: 25/14
  • Set 2: 25/11
  • Set 3: 11/15
  • Set 4: 20/25
  • Set 5: 16/25
Meisjes U17 Niv. 2C 14:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE MEVOC MEERBEKE B
Jongens U13 Niv. 1 14:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE A (+1) GRIFFOENEN STEENHUIZE
Heren Promo 3 20:30 VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE GRIFFOENEN STEENHUIZE
18/10/2020
Meisjes U13 Niv. 2D 09:30 GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2) VDK GENT DAMES VOLLEY B
Meisjes U11-3/3 Niv. 1 11:45 GRIFFOENEN STEENHUIZE (+1) VOLLEY TEAM TEMSE A 3 - 0
  • Set 1: 25/7
  • Set 2: 25/12
  • Set 3: 25/22
Jongens U17 Niv. 1 14:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE (J) D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE
Dames Promo 4C 18:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE VC FELCO GAVERE B
24/10/2020
Jongens U11 - 3/3 Niv. 1 13:30 GRIFFOENEN STEENHUIZE A (+1) MEZO ZOTTEGEM A (G)(+1)
Meisjes U17 Niv. 2C 14:00 SSJ HEMELVEERDEGEM GRIFFOENEN STEENHUIZE
Jongens / Meisjes U11 2BE 16:15 MEZO ZOTTEGEM B (G) GRIFFOENEN STEENHUIZE B (+1)
Dames Promo 4C 20:00 COSMOS WONTERGEM B GRIFFOENEN STEENHUIZE
25/10/2020
Jongens U13 Niv. 1 09:30 GRIFFOENEN STEENHUIZE CARUUR VOLLEY GENT A
Meisjes U13 Niv. 2D 13:30 DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM B GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2)
Jongens U17 Niv. 1 14:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE (J) VC HEBO BORSBEKE-HERZELE
Heren Promo 3 18:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM B

November

Ploeg Uur Thuis Bezoeker Uitslag Res.
7/11/2020
Jongens / Meisjes U11 2BE 09:30 VC HEBO BORSBEKE-HERZELE (G)(+1) GRIFFOENEN STEENHUIZE B (+1)
Jongens U17 Niv. 1 13:00 VC KALKEN (J) GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
Jongens / Meisjes U11 2BE 13:30 GRIFFOENEN STEENHUIZE C (+2) MEZO ZOTTEGEM B (G)
Jongens U13 Niv. 1 13:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS A (+1) GRIFFOENEN STEENHUIZE
Meisjes U11-3/3 Niv. 1 13:30 JTV DERO ZELE - BERLARE GRIFFOENEN STEENHUIZE (+1)
Jongens U15 Niv. 1 14:00 MEZO ZOTTEGEM GRIFFOENEN STEENHUIZE
Heren Promo 3 16:30 SSJ HEMELVEERDEGEM B GRIFFOENEN STEENHUIZE
8/11/2020
Meisjes U13 Niv. 2D 09:30 GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2) DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM A
Dames Promo 4C 18:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE VC KRUISHOUTEM
14/11/2020
Jongens / Meisjes U11 2BE 13:30 GRIFFOENEN STEENHUIZE B (+1) GRIFFOENEN STEENHUIZE C (+2)
Meisjes U17 Niv. 2C 15:45 DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM GRIFFOENEN STEENHUIZE
15/11/2020
Jongens U13 Niv. 1 09:30 GRIFFOENEN STEENHUIZE KANGOEROES AALST A
Meisjes U13 Niv. 2D 10:30 D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2)
Jongens U17 Niv. 1 14:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE (J) KANGOEROES AALST (+1)
Jongens U15 Niv. 1 14:30 BMV BEVEREN MELSELE A GRIFFOENEN STEENHUIZE
Dames Promo 4C 18:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE SSJ HEMELVEERDEGEM B
21/11/2020
Jongens / Meisjes U11 2BE 09:30 VC HEBO BORSBEKE-HERZELE (G)(+1) GRIFFOENEN STEENHUIZE C (+2)
Meisjes U11-3/3 Niv. 1 09:30 VC HEBO BORSBEKE-HERZELE GRIFFOENEN STEENHUIZE (+1)
Jongens U11 - 3/3 Niv. 1 10:00 ASS'NEE ASSENEDE GRIFFOENEN STEENHUIZE A (+1)
Jongens U13 Niv. 1 11:30 BMV BEVEREN MELSELE A GRIFFOENEN STEENHUIZE
Jongens / Meisjes U11 2BE 13:30 GRIFFOENEN STEENHUIZE B (+1) SSJ HEMELVEERDEGEM (G)(+1)
Jongens U17 Niv. 1 13:30 BMV BEVEREN MELSELE GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
Meisjes U17 Niv. 2C 14:30 D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B (+1) GRIFFOENEN STEENHUIZE
Dames Promo 4C 20:00 KUROS ZULTE DAMESVOLLEY GRIFFOENEN STEENHUIZE
Heren Promo 3 20:30 BMV BEVEREN MELSELE B GRIFFOENEN STEENHUIZE
22/11/2020
Meisjes U13 Niv. 2D 09:30 GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2) MEZO ZOTTEGEM
Jongens U15 Niv. 1 11:45 GRIFFOENEN STEENHUIZE ARGOS WAARSCHOOT (+1)
28/11/2020
Jongens / Meisjes U11 2BE 13:30 GRIFFOENEN STEENHUIZE C (+2) SSJ HEMELVEERDEGEM (G)(+1)
Meisjes U17 Niv. 2C 16:15 MEZO ZOTTEGEM B GRIFFOENEN STEENHUIZE
Jongens U17 Niv. 1 18:00 ARGOS WAARSCHOOT (J)(+1) GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
Heren Promo 3 19:30 VC KUROS ZULTE GRIFFOENEN STEENHUIZE
29/11/2020
Meisjes U13 Niv. 2D 09:30 GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2) VC HEBO BORSBEKE-HERZELE (+2)
Meisjes U11-3/3 Niv. 1 11:45 GRIFFOENEN STEENHUIZE (+1) VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS A
Jongens U11 - 3/3 Niv. 1 14:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE A (+1) VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS A

December

Ploeg Uur Thuis Bezoeker Uitslag Res.
5/12/2020
Jongens / Meisjes U11 2BE 13:30 GRIFFOENEN STEENHUIZE B (+1) MEZO ZOTTEGEM B (G)
Meisjes U17 Niv. 2C 16:00 KUROS ZULTE DAMESVOLLEY GRIFFOENEN STEENHUIZE
Jongens U13 Niv. 1 16:15 GRIFFOENEN STEENHUIZE JTV DERO ZELE - BERLARE A
6/12/2020
Jongens U11 - 3/3 Niv. 1 10:00 VC DELHAIZE LEDE A GRIFFOENEN STEENHUIZE A (+1)
Meisjes U13 Niv. 2D 10:00 KUROS ZULTE DAMESVOLLEY B GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2)
Jongens U17 Niv. 1 14:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE (J) VC AALTER (+1)
Dames Promo 4C 18:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM B
12/12/2020
Meisjes U17 Niv. 2C 13:15 GRIFFOENEN STEENHUIZE D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE A (+1)
Heren Promo 3 16:00 JTV DERO ZELE - BERLARE B GRIFFOENEN STEENHUIZE
Dames Promo 4C 18:00 VC HEBO BORSBEKE-HERZELE C GRIFFOENEN STEENHUIZE
13/12/2020
Jongens U17 Niv. 1 10:30 JTV DERO ZELE - BERLARE GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
Jongens U11 - 3/3 Niv. 1 14:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE A (+1) D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE
19/12/2020
Meisjes U13 Niv. 2D 13:30 GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2) KUROS ZULTE DAMESVOLLEY A
20/12/2020
Heren Promo 3 18:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS C

Januari

Ploeg Uur Thuis Bezoeker Uitslag Res.
9/01/2021
Meisjes U17 Niv. 2C 14:00 KANGOEROES AALST GRIFFOENEN STEENHUIZE
10/01/2021
Jongens U17 Niv. 1 14:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE (J) EEVOC ERTVELDE-EVERGEM
Dames Promo 4C 14:00 VC DELHAIZE LEDE C GRIFFOENEN STEENHUIZE
Heren Promo 3 18:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE CARUUR VOLLEY GENT C
16/01/2021
Jongens U17 Niv. 1 15:45 NAVOK NAZARETH (J) GRIFFOENEN STEENHUIZE (J) 0 - 3
  • Set 1: 0/25
  • Set 2: 0/25
  • Set 3: 0/25
Heren Promo 3 16:45 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS C GRIFFOENEN STEENHUIZE
23/01/2021
Jongens U17 Niv. 1 10:00 D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
24/01/2021
Meisjes U17 Niv. 2C 10:00 MEVOC MEERBEKE B GRIFFOENEN STEENHUIZE
Heren Promo 3 18:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE
Dames Promo 4C 18:00 VC FELCO GAVERE B GRIFFOENEN STEENHUIZE
30/01/2021
Meisjes U17 Niv. 2C 14:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE VC KRUISHOUTEM (+1)
Heren Promo 3 20:30 VC BELVOC BELSELE GRIFFOENEN STEENHUIZE
31/01/2021
Dames Promo 4C 18:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE VC OUDEGEM D

Februari

Ploeg Uur Thuis Bezoeker Uitslag Res.
20/02/2021
Heren Promo 3 18:00 DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM B GRIFFOENEN STEENHUIZE
Dames Promo 4C 20:00 VC KRUISHOUTEM GRIFFOENEN STEENHUIZE
21/02/2021
Jongens U17 Niv. 1 14:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE (J) VC KALKEN (J)
27/02/2021
Jongens U17 Niv. 1 16:00 VC HEBO BORSBEKE-HERZELE GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
Meisjes U17 Niv. 2C 16:15 GRIFFOENEN STEENHUIZE SSJ HEMELVEERDEGEM
28/02/2021
Dames Promo 4C 18:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE COSMOS WONTERGEM B

Maart

Ploeg Uur Thuis Bezoeker Uitslag Res.
7/03/2021
Heren Promo 3 18:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE SSJ HEMELVEERDEGEM B
13/03/2021
Dames Promo 4C 15:30 SSJ HEMELVEERDEGEM B GRIFFOENEN STEENHUIZE
Meisjes U17 Niv. 2C 16:15 GRIFFOENEN STEENHUIZE DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM
Jongens U17 Niv. 1 16:30 KANGOEROES AALST (+1) GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
14/03/2021
Heren Promo 3 18:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE BMV BEVEREN MELSELE B
20/03/2021
Jongens U17 Niv. 1 14:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE (J) ARGOS WAARSCHOOT (J)(+1)
21/03/2021
Heren Promo 3 18:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE JTV DERO ZELE - BERLARE B
27/03/2021
Meisjes U17 Niv. 2C 16:15 GRIFFOENEN STEENHUIZE D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B (+1)
28/03/2021
Jongens U17 Niv. 1 14:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE (J) BMV BEVEREN MELSELE
Dames Promo 4C 18:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE KUROS ZULTE DAMESVOLLEY

April

Ploeg Uur Thuis Bezoeker Uitslag Res.
10/04/2021
Meisjes U17 Niv. 2C 16:15 GRIFFOENEN STEENHUIZE MEZO ZOTTEGEM B
11/04/2021
Heren Promo 3 18:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE VC KUROS ZULTE
17/04/2021
Meisjes U17 Niv. 2C 16:15 GRIFFOENEN STEENHUIZE KUROS ZULTE DAMESVOLLEY
Dames Promo 4C 17:15 DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM B GRIFFOENEN STEENHUIZE
18/04/2021
Jongens U17 Niv. 1 14:00 VC AALTER (+1) GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
24/04/2021
Meisjes U17 Niv. 2C 14:30 D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE A (+1) GRIFFOENEN STEENHUIZE
25/04/2021
Jongens U17 Niv. 1 14:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE (J) JTV DERO ZELE - BERLARE
Dames Promo 4C 18:00 GRIFFOENEN STEENHUIZE VC HEBO BORSBEKE-HERZELE C

September

Jongens U11 - 3/3 Niv. 1
26/09/2020
13:30
VC KUROS ZULTE A (+1)
GRIFFOENEN STEENHUIZE A (+1)
Score: 3 - 2
Jongens / Meisjes U11 2BE
26/09/2020
16:15
MEZO ZOTTEGEM B (G)
GRIFFOENEN STEENHUIZE C (+2)
Score: 0 - 12
Jongens / Meisjes U11 2BE
27/09/2020
09:30
GRIFFOENEN STEENHUIZE B (+1)
VC HEBO BORSBEKE-HERZELE (G)(+1)
Score: 6 - 6
Meisjes U13 Niv. 2D
27/09/2020
10:30
VC KRUISHOUTEM (+2)
GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2)
Score: 0 - 3
Jongens U15 Niv. 1
27/09/2020
11:45
GRIFFOENEN STEENHUIZE
JTV DERO ZELE - BERLARE
Score: 1 - 3

Oktober

Jongens / Meisjes U11 2BE
03/10/2020
13:30
GRIFFOENEN STEENHUIZE C (+2)
GRIFFOENEN STEENHUIZE B (+1)
Score: 9 - 3
Jongens U17 Niv. 1
03/10/2020
15:00
EEVOC ERTVELDE-EVERGEM
GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
Score: 3 - 1
Jongens U15 Niv. 1
03/10/2020
15:45
DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Score: 3 - 1
Meisjes U17 Niv. 2C
03/10/2020
16:15
GRIFFOENEN STEENHUIZE
KANGOEROES AALST
Score: 0 - 3
Meisjes U13 Niv. 2D
04/10/2020
09:30
GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2)
MEVOC MEERBEKE B
Score: 3 - 0
Meisjes U11-3/3 Niv. 1
04/10/2020
11:45
GRIFFOENEN STEENHUIZE (+1)
ASTERIX AVO BEVEREN A
Score: 3 - 0
Jongens U13 Niv. 1
04/10/2020
13:30
DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM A
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Score: 1 - 3
Jongens U11 - 3/3 Niv. 1
04/10/2020
14:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE A (+1)
JTV DERO ZELE - BERLARE A
Score: 3 - 1
Dames Promo 4C
04/10/2020
18:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE
VC DELHAIZE LEDE C
Score: 0 - 3
Res. (1 - 2)
Heren Promo 3
04/10/2020
18:00
CARUUR VOLLEY GENT C
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Score: 1 - 3
Res. (1 - 2)
Meisjes U11-3/3 Niv. 1
10/10/2020
10:00
VC OUDEGEM
GRIFFOENEN STEENHUIZE (+1)
Score: 0 - 3
Jongens / Meisjes U11 2BE
10/10/2020
12:00
SSJ HEMELVEERDEGEM (G)(+1)
GRIFFOENEN STEENHUIZE B (+1)
Score: 7 - 5
Jongens / Meisjes U11 2BE
10/10/2020
15:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE C (+2)
VC HEBO BORSBEKE-HERZELE (G)(+1)
Score: 7 - 5
Meisjes U13 Niv. 2D
10/10/2020
17:00
SSJ HEMELVEERDEGEM (+1)
GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2)
Score: 0 - 3
Dames Promo 4C
10/10/2020
17:30
VC OUDEGEM D
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Score: 3 - 0
Res. (3 - 0)
Jongens U13 Niv. 1
11/10/2020
09:30
GRIFFOENEN STEENHUIZE
VC HEBO BORSBEKE-HERZELE A
Score: 1 - 3
Jongens U11 - 3/3 Niv. 1
11/10/2020
10:00
VC KUROS ZULTE B (+2)
GRIFFOENEN STEENHUIZE A (+1)
Score: 0 - 3
Meisjes U17 Niv. 2C
11/10/2020
10:30
VC KRUISHOUTEM (+1)
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Score: 3 - 1
Jongens U15 Niv. 1
11/10/2020
11:45
GRIFFOENEN STEENHUIZE
CARUUR VOLLEY GENT A
Score: 3 - 0
Jongens U17 Niv. 1
11/10/2020
14:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
NAVOK NAZARETH (J)
Score: 3 - 0
Heren Promo 3
11/10/2020
18:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE
VC BELVOC BELSELE
Score: 3 - 0
Res. (3 - 0)
Jongens / Meisjes U11 2BE
17/10/2020
12:00
SSJ HEMELVEERDEGEM (G)(+1)
GRIFFOENEN STEENHUIZE C (+2)
Score: 6 - 6
Meisjes U17 Niv. 2C
17/10/2020
14:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE
MEVOC MEERBEKE B
Jongens U13 Niv. 1
17/10/2020
14:30
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE A (+1)
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Heren Promo 3
17/10/2020
20:30
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Meisjes U13 Niv. 2D
18/10/2020
09:30
GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2)
VDK GENT DAMES VOLLEY B
Meisjes U11-3/3 Niv. 1
18/10/2020
11:45
GRIFFOENEN STEENHUIZE (+1)
VOLLEY TEAM TEMSE A
Score: 3 - 0
Jongens U17 Niv. 1
18/10/2020
14:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE
Dames Promo 4C
18/10/2020
18:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE
VC FELCO GAVERE B
Jongens U11 - 3/3 Niv. 1
24/10/2020
13:30
GRIFFOENEN STEENHUIZE A (+1)
MEZO ZOTTEGEM A (G)(+1)
Meisjes U17 Niv. 2C
24/10/2020
14:00
SSJ HEMELVEERDEGEM
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Jongens / Meisjes U11 2BE
24/10/2020
16:15
MEZO ZOTTEGEM B (G)
GRIFFOENEN STEENHUIZE B (+1)
Dames Promo 4C
24/10/2020
20:00
COSMOS WONTERGEM B
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Jongens U13 Niv. 1
25/10/2020
09:30
GRIFFOENEN STEENHUIZE
CARUUR VOLLEY GENT A
Meisjes U13 Niv. 2D
25/10/2020
13:30
DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM B
GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2)
Jongens U17 Niv. 1
25/10/2020
14:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
VC HEBO BORSBEKE-HERZELE
Heren Promo 3
25/10/2020
18:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE
DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM B

November

Jongens / Meisjes U11 2BE
07/11/2020
09:30
VC HEBO BORSBEKE-HERZELE (G)(+1)
GRIFFOENEN STEENHUIZE B (+1)
Jongens U17 Niv. 1
07/11/2020
13:00
VC KALKEN (J)
GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
Jongens / Meisjes U11 2BE
07/11/2020
13:30
GRIFFOENEN STEENHUIZE C (+2)
MEZO ZOTTEGEM B (G)
Jongens U13 Niv. 1
07/11/2020
13:30
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS A (+1)
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Meisjes U11-3/3 Niv. 1
07/11/2020
13:30
JTV DERO ZELE - BERLARE
GRIFFOENEN STEENHUIZE (+1)
Jongens U15 Niv. 1
07/11/2020
14:00
MEZO ZOTTEGEM
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Heren Promo 3
07/11/2020
16:30
SSJ HEMELVEERDEGEM B
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Meisjes U13 Niv. 2D
08/11/2020
09:30
GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2)
DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM A
Dames Promo 4C
08/11/2020
18:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE
VC KRUISHOUTEM
Jongens / Meisjes U11 2BE
14/11/2020
13:30
GRIFFOENEN STEENHUIZE B (+1)
GRIFFOENEN STEENHUIZE C (+2)
Meisjes U17 Niv. 2C
14/11/2020
15:45
DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Jongens U13 Niv. 1
15/11/2020
09:30
GRIFFOENEN STEENHUIZE
KANGOEROES AALST A
Meisjes U13 Niv. 2D
15/11/2020
10:30
D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE
GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2)
Jongens U17 Niv. 1
15/11/2020
14:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
KANGOEROES AALST (+1)
Jongens U15 Niv. 1
15/11/2020
14:30
BMV BEVEREN MELSELE A
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Dames Promo 4C
15/11/2020
18:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE
SSJ HEMELVEERDEGEM B
Jongens / Meisjes U11 2BE
21/11/2020
09:30
VC HEBO BORSBEKE-HERZELE (G)(+1)
GRIFFOENEN STEENHUIZE C (+2)
Meisjes U11-3/3 Niv. 1
21/11/2020
09:30
VC HEBO BORSBEKE-HERZELE
GRIFFOENEN STEENHUIZE (+1)
Jongens U11 - 3/3 Niv. 1
21/11/2020
10:00
ASS'NEE ASSENEDE
GRIFFOENEN STEENHUIZE A (+1)
Jongens U13 Niv. 1
21/11/2020
11:30
BMV BEVEREN MELSELE A
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Jongens / Meisjes U11 2BE
21/11/2020
13:30
GRIFFOENEN STEENHUIZE B (+1)
SSJ HEMELVEERDEGEM (G)(+1)
Jongens U17 Niv. 1
21/11/2020
13:30
BMV BEVEREN MELSELE
GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
Meisjes U17 Niv. 2C
21/11/2020
14:30
D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B (+1)
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Dames Promo 4C
21/11/2020
20:00
KUROS ZULTE DAMESVOLLEY
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Heren Promo 3
21/11/2020
20:30
BMV BEVEREN MELSELE B
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Meisjes U13 Niv. 2D
22/11/2020
09:30
GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2)
MEZO ZOTTEGEM
Jongens U15 Niv. 1
22/11/2020
11:45
GRIFFOENEN STEENHUIZE
ARGOS WAARSCHOOT (+1)
Jongens / Meisjes U11 2BE
28/11/2020
13:30
GRIFFOENEN STEENHUIZE C (+2)
SSJ HEMELVEERDEGEM (G)(+1)
Meisjes U17 Niv. 2C
28/11/2020
16:15
MEZO ZOTTEGEM B
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Jongens U17 Niv. 1
28/11/2020
18:00
ARGOS WAARSCHOOT (J)(+1)
GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
Heren Promo 3
28/11/2020
19:30
VC KUROS ZULTE
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Meisjes U13 Niv. 2D
29/11/2020
09:30
GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2)
VC HEBO BORSBEKE-HERZELE (+2)
Meisjes U11-3/3 Niv. 1
29/11/2020
11:45
GRIFFOENEN STEENHUIZE (+1)
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS A
Jongens U11 - 3/3 Niv. 1
29/11/2020
14:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE A (+1)
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS A

December

Jongens / Meisjes U11 2BE
05/12/2020
13:30
GRIFFOENEN STEENHUIZE B (+1)
MEZO ZOTTEGEM B (G)
Meisjes U17 Niv. 2C
05/12/2020
16:00
KUROS ZULTE DAMESVOLLEY
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Jongens U13 Niv. 1
05/12/2020
16:15
GRIFFOENEN STEENHUIZE
JTV DERO ZELE - BERLARE A
Jongens U11 - 3/3 Niv. 1
06/12/2020
10:00
VC DELHAIZE LEDE A
GRIFFOENEN STEENHUIZE A (+1)
Meisjes U13 Niv. 2D
06/12/2020
10:00
KUROS ZULTE DAMESVOLLEY B
GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2)
Jongens U17 Niv. 1
06/12/2020
14:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
VC AALTER (+1)
Dames Promo 4C
06/12/2020
18:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE
DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM B
Meisjes U17 Niv. 2C
12/12/2020
13:15
GRIFFOENEN STEENHUIZE
D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE A (+1)
Heren Promo 3
12/12/2020
16:00
JTV DERO ZELE - BERLARE B
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Dames Promo 4C
12/12/2020
18:00
VC HEBO BORSBEKE-HERZELE C
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Jongens U17 Niv. 1
13/12/2020
10:30
JTV DERO ZELE - BERLARE
GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
Jongens U11 - 3/3 Niv. 1
13/12/2020
14:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE A (+1)
D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE
Meisjes U13 Niv. 2D
19/12/2020
13:30
GRIFFOENEN STEENHUIZE (+2)
KUROS ZULTE DAMESVOLLEY A
Heren Promo 3
20/12/2020
18:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS C

Januari

Meisjes U17 Niv. 2C
09/01/2021
14:00
KANGOEROES AALST
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Jongens U17 Niv. 1
10/01/2021
14:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
EEVOC ERTVELDE-EVERGEM
Dames Promo 4C
10/01/2021
14:00
VC DELHAIZE LEDE C
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Heren Promo 3
10/01/2021
18:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE
CARUUR VOLLEY GENT C
Jongens U17 Niv. 1
16/01/2021
15:45
NAVOK NAZARETH (J)
GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
Score: 0 - 3
Heren Promo 3
16/01/2021
16:45
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS C
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Jongens U17 Niv. 1
23/01/2021
10:00
D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE
GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
Meisjes U17 Niv. 2C
24/01/2021
10:00
MEVOC MEERBEKE B
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Heren Promo 3
24/01/2021
18:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE
Dames Promo 4C
24/01/2021
18:00
VC FELCO GAVERE B
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Meisjes U17 Niv. 2C
30/01/2021
14:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE
VC KRUISHOUTEM (+1)
Heren Promo 3
30/01/2021
20:30
VC BELVOC BELSELE
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Dames Promo 4C
31/01/2021
18:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE
VC OUDEGEM D

Februari

Heren Promo 3
20/02/2021
18:00
DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM B
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Dames Promo 4C
20/02/2021
20:00
VC KRUISHOUTEM
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Jongens U17 Niv. 1
21/02/2021
14:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
VC KALKEN (J)
Jongens U17 Niv. 1
27/02/2021
16:00
VC HEBO BORSBEKE-HERZELE
GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
Meisjes U17 Niv. 2C
27/02/2021
16:15
GRIFFOENEN STEENHUIZE
SSJ HEMELVEERDEGEM
Dames Promo 4C
28/02/2021
18:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE
COSMOS WONTERGEM B

Maart

Heren Promo 3
07/03/2021
18:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE
SSJ HEMELVEERDEGEM B
Dames Promo 4C
13/03/2021
15:30
SSJ HEMELVEERDEGEM B
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Meisjes U17 Niv. 2C
13/03/2021
16:15
GRIFFOENEN STEENHUIZE
DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM
Jongens U17 Niv. 1
13/03/2021
16:30
KANGOEROES AALST (+1)
GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
Heren Promo 3
14/03/2021
18:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE
BMV BEVEREN MELSELE B
Jongens U17 Niv. 1
20/03/2021
14:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
ARGOS WAARSCHOOT (J)(+1)
Heren Promo 3
21/03/2021
18:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE
JTV DERO ZELE - BERLARE B
Meisjes U17 Niv. 2C
27/03/2021
16:15
GRIFFOENEN STEENHUIZE
D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B (+1)
Jongens U17 Niv. 1
28/03/2021
14:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
BMV BEVEREN MELSELE
Dames Promo 4C
28/03/2021
18:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE
KUROS ZULTE DAMESVOLLEY

April

Meisjes U17 Niv. 2C
10/04/2021
16:15
GRIFFOENEN STEENHUIZE
MEZO ZOTTEGEM B
Heren Promo 3
11/04/2021
18:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE
VC KUROS ZULTE
Meisjes U17 Niv. 2C
17/04/2021
16:15
GRIFFOENEN STEENHUIZE
KUROS ZULTE DAMESVOLLEY
Dames Promo 4C
17/04/2021
17:15
DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM B
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Jongens U17 Niv. 1
18/04/2021
14:00
VC AALTER (+1)
GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
Meisjes U17 Niv. 2C
24/04/2021
14:30
D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE A (+1)
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Jongens U17 Niv. 1
25/04/2021
14:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE (J)
JTV DERO ZELE - BERLARE
Dames Promo 4C
25/04/2021
18:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE
VC HEBO BORSBEKE-HERZELE C