Trainer: Kas De Durpel
Trainingsuren: dinsdag & vrijdag 20u30 - 22u30
Thuismatchen: Zondag 18u00
Lidgeld: €220
Contactpersoon: Gust Van Wielendaele
Datum | Tijd | Thuis | Bezoekers | Uitslag | Res. |
---|---|---|---|---|---|
16/09/2023 | 20:00 | Navok NAZARETH | Griffoenen STEENHUIZE A |
0 - 3
|
2 - 1
|
24/09/2023 | 18:00 | Griffoenen STEENHUIZE A | VC KALKEN B |
3 - 0
|
1 - 2
|
01/10/2023 | 18:00 | Caruur Volley GENT C | Griffoenen STEENHUIZE A |
2 - 3
|
3 - 0
|
07/10/2023 | 20:30 | Volley Team TEMSE A | Griffoenen STEENHUIZE A |
0 - 3
|
2 - 1
|
15/10/2023 | 18:00 | Griffoenen STEENHUIZE A | Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM B |
3 - 0
|
2 - 1
|
12/11/2023 | 18:00 | Griffoenen STEENHUIZE A | VC Belvoc BELSELE A |
3 - 0
|
3 - 0
|
18/11/2023 | 16:30 | SSJ HEMELVEERDEGEM B | Griffoenen STEENHUIZE A |
0 - 3
|
0 - 3
|
26/11/2023 | 18:00 | Griffoenen STEENHUIZE A | JTV Dero ZELE- BERLARE B |
3 - 0
|
2 - 1
|
09/12/2023 | 20:30 | BMV BEVEREN MELSELE B | Griffoenen STEENHUIZE A |
3 - 0
|
2 - 1
|
04/02/2024 | 18:00 | Griffoenen STEENHUIZE A | Volley Team TEMSE A |
3 - 1
|
2 - 1
|
24/02/2024 | 17:00 | Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM B | Griffoenen STEENHUIZE A |
3 - 1
|
1 - 2
|
03/03/2024 | 18:00 | Griffoenen STEENHUIZE A | BMV BEVEREN MELSELE B |
3 - 2
|
2 - 1
|
10/03/2024 | 18:00 | Griffoenen STEENHUIZE A | Navok NAZARETH |
3 - 1
|
1 - 2
|
17/03/2024 | 17:00 | VC Belvoc BELSELE A | Griffoenen STEENHUIZE A |
1 - 3
|
1 - 2
|
23/03/2024 | 16:30 | VC KALKEN B | Griffoenen STEENHUIZE A |
0 - 3
|
2 - 1
|
24/03/2024 | 18:00 | Griffoenen STEENHUIZE A | Caruur Volley GENT C |
3 - 2
|
0 - 3
|
14/04/2024 | 18:00 | Griffoenen STEENHUIZE A | SSJ HEMELVEERDEGEM B |
3 - 0
|
2 - 1
|
20/04/2024 | 20:00 | JTV Dero ZELE- BERLARE B | Griffoenen STEENHUIZE A |
3 - 1
|
1 - 2
|
Nr. | Ploeg | P | W | G3 | G2 | V3 | V2 | GS | VS | FF |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caruur Volley GENT C | 50 | 18 | 16 | 0 | 0 | 2 | 52 | 12 | 0 |
2 | Griffoenen STEENHUIZE A | 42 | 18 | 12 | 3 | 3 | 0 | 47 | 18 | 0 |
3 | BMV BEVEREN MELSELE B | 36 | 18 | 10 | 2 | 4 | 2 | 43 | 27 | 0 |
4 | Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM B | 31 | 18 | 9 | 1 | 6 | 2 | 36 | 31 | 0 |
5 | Navok NAZARETH | 28 | 18 | 8 | 2 | 8 | 0 | 37 | 32 | 0 |
6 | JTV Dero ZELE- BERLARE B | 27 | 18 | 8 | 1 | 8 | 1 | 34 | 33 | 0 |
7 | SSJ HEMELVEERDEGEM B | 19 | 18 | 5 | 1 | 10 | 2 | 27 | 43 | 0 |
8 | Volley Team TEMSE A | 18 | 18 | 4 | 2 | 10 | 2 | 26 | 44 | 0 |
9 | VC KALKEN B | 10 | 18 | 3 | 0 | 14 | 1 | 16 | 47 | 0 |
10 | VC Belvoc BELSELE A | 9 | 18 | 2 | 1 | 14 | 1 | 17 | 48 | 0 |
Nr. | Ploeg | P |
---|---|---|
1 | Caruur Volley GENT C | 50 |
2 | Griffoenen STEENHUIZE A | 42 |
3 | BMV BEVEREN MELSELE B | 36 |
4 | Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM B | 31 |
5 | Navok NAZARETH | 28 |
6 | JTV Dero ZELE- BERLARE B | 27 |
7 | SSJ HEMELVEERDEGEM B | 19 |
8 | Volley Team TEMSE A | 18 |
9 | VC KALKEN B | 10 |
10 | VC Belvoc BELSELE A | 9 |
Nr. | Ploeg | P | W | G3 | G2 | V3 | V2 | GS | VS | FF |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caruur Volley GENT C | 45 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 45 | 6 | 0 |
2 | Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM B | 33 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 | 18 | 0 |
3 | Volley Team TEMSE A | 30 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 24 | 0 |
4 | Navok NAZARETH | 29 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | 25 | 0 |
5 | Griffoenen STEENHUIZE A | 28 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 26 | 0 |
6 | SSJ HEMELVEERDEGEM B | 27 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 | 27 | 0 |
7 | BMV BEVEREN MELSELE B | 22 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 32 | 0 |
8 | VC KALKEN B | 20 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 34 | 0 |
9 | VC Belvoc BELSELE A | 16 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 38 | 0 |
10 | JTV Dero ZELE- BERLARE B | 15 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 37 | 2 |
Nr. | Ploeg | P |
---|---|---|
1 | Caruur Volley GENT C | 45 |
2 | Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM B | 33 |
3 | Volley Team TEMSE A | 30 |
4 | Navok NAZARETH | 29 |
5 | Griffoenen STEENHUIZE A | 28 |
6 | SSJ HEMELVEERDEGEM B | 27 |
7 | BMV BEVEREN MELSELE B | 22 |
8 | VC KALKEN B | 20 |
9 | VC Belvoc BELSELE A | 16 |
10 | JTV Dero ZELE- BERLARE B | 15 |