Kalender

September

Ploeg Uur Thuis Bezoeker Uitslag Res.
16/09/2023
MEISJES U13 Niv. 1 13:30 Griffoenen STEENHUIZE Cosmos WONTERGEM (+1) 1 - 3
  • Set 1: 23/25
  • Set 2: 21/25
  • Set 3: 24/26
  • Set 4: 25/15
HEREN B PROMO 3 20:00 Argos WAARSCHOOT Griffoenen STEENHUIZE B 3 - 0
  • Set 1: 25/22
  • Set 2: 25/16
  • Set 3: 25/18
2 - 1
  • Set 1: 25/22
  • Set 2: 25/22
  • Set 3: 13/15
HEREN PROMO 2 20:00 Navok NAZARETH Griffoenen STEENHUIZE A 0 - 3
  • Set 1: 20/25
  • Set 2: 16/25
  • Set 3: 23/25
2 - 1
  • Set 1: 25/23
  • Set 2: 25/23
  • Set 3: 13/15
17/09/2023
JONGENS U13 NIV. 1 09:00 Griffoenen STEENHUIZE (+1) D'Hondt Volley OUDENAARDE 4 - 0
  • Set 1: 25/15
  • Set 2: 25/19
  • Set 3: 25/15
  • Set 4: 25/17
MEISJES U19 14:00 CSS Outdoor Living Mevoc MEERBEKE Griffoenen STEENHUIZE 3 - 1
  • Set 1: 25/22
  • Set 2: 25/16
  • Set 3: 25/18
  • Set 4: 23/25
DAMES PROMO 3B 18:00 Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM A Griffoenen STEENHUIZE 3 - 1
  • Set 1: 25/19
  • Set 2: 25/13
  • Set 3: 14/25
  • Set 4: 25/17
2 - 1
  • Set 1: 25/14
  • Set 2: 16/25
  • Set 3: 15/10
23/09/2023
MEISJES U19 13:30 Griffoenen STEENHUIZE Mezo ZOTTEGEM 2 - 3
  • Set 1: 21/25
  • Set 2: 24/26
  • Set 3: 25/20
  • Set 4: 25/18
  • Set 5: 7/15
DAMES PROMO 3B 16:30 VC KALKEN B Griffoenen STEENHUIZE 3 - 1
  • Set 1: 20/25
  • Set 2: 25/17
  • Set 3: 25/12
  • Set 4: 25/19
2 - 1
  • Set 1: 25/17
  • Set 2: 25/15
  • Set 3: 12/15
24/09/2023
JONGENS U13 NIV. 1 14:00 Griffoenen STEENHUIZE (+1) Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM 1 - 3
  • Set 1: 24/26
  • Set 2: 15/25
  • Set 3: 25/19
  • Set 4: 22/25
HEREN PROMO 2 18:00 Griffoenen STEENHUIZE A VC KALKEN B 3 - 0
  • Set 1: 25/18
  • Set 2: 25/17
  • Set 3: 25/19
1 - 2
  • Set 1: 25/11
  • Set 2: 16/25
  • Set 3: 16/18
30/09/2023
MEISJES U13 Niv. 1 09:15 Avanti AALTER D Griffoenen STEENHUIZE 4 - 0
  • Set 1: 25/17
  • Set 2: 25/9
  • Set 3: 25/16
  • Set 4: 25/14
JONGENS U15 Niv. 2 14:00 Lindemans AALST Griffoenen STEENHUIZE 0 - 4
  • Set 1: 19/25
  • Set 2: 19/25
  • Set 3: 20/25
  • Set 4: 18/25
MEISJES U19 16:30 Lindemans AALST Griffoenen STEENHUIZE 1 - 3
  • Set 1: 20/25
  • Set 2: 20/25
  • Set 3: 21/25
  • Set 4: 26/24

Oktober

Ploeg Uur Thuis Bezoeker Uitslag Res.
1/10/2023
HEREN B PROMO 3 16:00 Sferos VBK DEINZE B Griffoenen STEENHUIZE B 3 - 0
  • Set 1: 25/21
  • Set 2: 25/16
  • Set 3: 25/19
1 - 2
  • Set 1: 25/15
  • Set 2: 19/25
  • Set 3: 14/16
DAMES PROMO 3B 18:00 VC Delhaize LEDE B Griffoenen STEENHUIZE 3 - 1
  • Set 1: 20/25
  • Set 2: 25/15
  • Set 3: 25/10
  • Set 4: 25/15
3 - 0
  • Set 1: 25/16
  • Set 2: 25/18
  • Set 3: 15/8
HEREN PROMO 2 18:00 Caruur Volley GENT C Griffoenen STEENHUIZE A 2 - 3
  • Set 1: 23/25
  • Set 2: 26/24
  • Set 3: 23/25
  • Set 4: 25/14
  • Set 5: 8/15
3 - 0
  • Set 1: 25/20
  • Set 2: 25/17
  • Set 3: 15/9
7/10/2023
MEISJES U13 Niv. 1 09:30 VDK Bank GENT Damesvolley A Griffoenen STEENHUIZE 4 - 0
  • Set 1: 25/23
  • Set 2: 26/24
  • Set 3: 25/16
  • Set 4: 25/20
MEISJES U19 13:30 Griffoenen STEENHUIZE Lindemans AALST 3 - 2
  • Set 1: 27/25
  • Set 2: 15/25
  • Set 3: 18/25
  • Set 4: 25/9
  • Set 5: 15/10
HEREN B PROMO 3 17:30 Griffoenen STEENHUIZE B Caruur Volley Gent E 2 - 3
  • Set 1: 15/25
  • Set 2: 25/22
  • Set 3: 24/26
  • Set 4: 25/17
  • Set 5: 8/15
3 - 0
  • Set 1: 25/15
  • Set 2: 25/12
  • Set 3: 15/8
HEREN PROMO 2 20:30 Volley Team TEMSE A Griffoenen STEENHUIZE A 0 - 3
  • Set 1: 20/25
  • Set 2: 17/25
  • Set 3: 23/25
2 - 1
  • Set 1: 19/25
  • Set 2: 25/11
  • Set 3: 15/11
8/10/2023
JONGENS U13 NIV. 1 09:00 Griffoenen STEENHUIZE (+1) Mezo ZOTTEGEM A (G) (+1) 3 - 2
  • Set 1: 25/13
  • Set 2: 25/13
  • Set 3: 21/25
  • Set 4: 17/25
  • Set 5: 15/9
JONGENS U15 Niv. 2 14:00 Griffoenen STEENHUIZE VC KRUISHOUTEM 4 - 0
  • Set 1: 25/14
  • Set 2: 25/8
  • Set 3: 25/12
  • Set 4: 25/8
14/10/2023
JONGENS U15 Niv. 2 11:00 VC Hebo BORSBEKE-HERZELE (+1) Griffoenen STEENHUIZE 1 - 3
  • Set 1: 8/25
  • Set 2: 12/25
  • Set 3: 25/19
  • Set 4: 18/25
JONGENS U13 NIV. 1 16:00 Navok NAZARETH A Griffoenen STEENHUIZE (+1) 1 - 3
  • Set 1: 25/18
  • Set 2: 20/25
  • Set 3: 23/25
  • Set 4: 21/25
MEISJES U19 19:00 Mezo ZOTTEGEM Griffoenen STEENHUIZE 2 - 3
  • Set 1: 8/25
  • Set 2: 25/15
  • Set 3: 15/25
  • Set 4: 25/13
  • Set 5: 11/15
DAMES PROMO 3B 20:00 Kuros ZULTE Damesvolley A Griffoenen STEENHUIZE 3 - 0
  • Set 1: 25/17
  • Set 2: 25/22
  • Set 3: 25/18
3 - 0
  • Set 1: 25/19
  • Set 2: 25/21
  • Set 3: 15/5
HEREN B PROMO 3 20:30 VC Hebo BORSBEKE-HERZELE Griffoenen STEENHUIZE B 3 - 0
  • Set 1: 25/15
  • Set 2: 25/17
  • Set 3: 25/18
0 - 3
  • Set 1: 21/25
  • Set 2: 24/26
  • Set 3: 11/15
15/10/2023
HEREN PROMO 2 18:00 Griffoenen STEENHUIZE A Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM B 3 - 0
  • Set 1: 25/13
  • Set 2: 25/18
  • Set 3: 25/21
2 - 1
  • Set 1: 14/25
  • Set 2: 25/19
  • Set 3: 15/10
21/10/2023
MEISJES U19 13:00 CSS Outdoor Living Mevoc MEERBEKE Griffoenen STEENHUIZE 4 - 0
  • Set 1: 25/15
  • Set 2: 25/13
  • Set 3: 25/16
  • Set 4: 25/17
HEREN B PROMO 3 16:00 Griffoenen STEENHUIZE B Lindemans AALST 0 - 3
  • Set 1: 9/25
  • Set 2: 18/25
  • Set 3: 8/25
0 - 3
  • Set 1: 11/25
  • Set 2: 13/25
  • Set 3: 4/15
22/10/2023
JONGENS U13 NIV. 1 10:30 D'Hondt Volley OUDENAARDE Griffoenen STEENHUIZE (+1) 0 - 4
  • Set 1: 25/27
  • Set 2: 19/25
  • Set 3: 20/25
  • Set 4: 21/25
MEISJES U13 Niv. 1 14:00 Cosmos WONTERGEM (+1) Griffoenen STEENHUIZE 3 - 1
  • Set 1: 25/21
  • Set 2: 25/21
  • Set 3: 21/25
  • Set 4: 25/17
DAMES PROMO 3B 18:00 Griffoenen STEENHUIZE Mezo ZOTTEGEM A 0 - 3
  • Set 1: 16/25
  • Set 2: 18/25
  • Set 3: 13/25
0 - 3
  • Set 1: 15/25
  • Set 2: 12/25
  • Set 3: 10/15
28/10/2023
JONGENS U15 Niv. 2 13:30 VC Kuros ZULTE B Griffoenen STEENHUIZE 0 - 4
  • Set 1: 6/25
  • Set 2: 15/25
  • Set 3: 13/25
  • Set 4: 10/25
DAMES PROMO 3B 17:15 VC Hebo BORSBEKE-HERZELE C Griffoenen STEENHUIZE 1 - 3
  • Set 1: 13/25
  • Set 2: 22/25
  • Set 3: 25/18
  • Set 4: 18/25
3 - 0
  • Set 1: 25/22
  • Set 2: 25/23
  • Set 3: 15/12
29/10/2023
HEREN B PROMO 3 16:00 Lindemans AALST Griffoenen STEENHUIZE B 3 - 0
  • Set 1: 25/9
  • Set 2: 25/13
  • Set 3: 25/10
3 - 0
  • Set 1: 25/13
  • Set 2: 25/15
  • Set 3: 15/10

November

Ploeg Uur Thuis Bezoeker Uitslag Res.
5/11/2023
JONGENS U15 Niv. 2 14:00 Griffoenen STEENHUIZE VC Kuros ZULTE B 4 - 0
  • Set 1: 25/11
  • Set 2: 25/23
  • Set 3: 25/19
  • Set 4: 25/6
11/11/2023
MEISJES U19 13:30 Griffoenen STEENHUIZE CSS Outdoor Living Mevoc MEERBEKE 1 - 3
  • Set 1: 27/25
  • Set 2: 21/25
  • Set 3: 10/25
  • Set 4: 18/25
12/11/2023
MEISJES U13 Niv. 1 10:00 Griffoenen STEENHUIZE CSS Outdoor Living Mevoc MEERBEKE A 1 - 3
  • Set 1: 12/25
  • Set 2: 16/25
  • Set 3: 21/25
  • Set 4: 25/23
JONGENS U13 NIV. 1 10:45 Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM Griffoenen STEENHUIZE (+1) 3 - 1
  • Set 1: 21/25
  • Set 2: 25/12
  • Set 3: 25/23
  • Set 4: 25/19
HEREN PROMO 2 18:00 Griffoenen STEENHUIZE A VC Belvoc BELSELE A 3 - 0
  • Set 1: 25/16
  • Set 2: 25/15
  • Set 3: 25/12
3 - 0
  • Set 1: 25/20
  • Set 2: 25/22
  • Set 3: 15/13
18/11/2023
MEISJES U19 13:30 Griffoenen STEENHUIZE Mezo ZOTTEGEM 4 - 0
  • Set 1: 25/11
  • Set 2: 25/18
  • Set 3: 25/18
  • Set 4: 25/13
HEREN PROMO 2 16:30 SSJ HEMELVEERDEGEM B Griffoenen STEENHUIZE A 0 - 3
  • Set 1: 19/25
  • Set 2: 20/25
  • Set 3: 14/25
0 - 3
  • Set 1: 9/25
  • Set 2: 23/25
  • Set 3: 11/15
HEREN B PROMO 3 17:30 Griffoenen STEENHUIZE B Argos WAARSCHOOT 0 - 3
  • Set 1: 17/25
  • Set 2: 15/25
  • Set 3: 21/25
2 - 1
  • Set 1: 25/18
  • Set 2: 25/14
  • Set 3: 12/15
19/11/2023
MEISJES U13 Niv. 1 10:00 Griffoenen STEENHUIZE Avanti AALTER D 0 - 4
  • Set 1: 12/25
  • Set 2: 10/25
  • Set 3: 17/25
  • Set 4: 12/25
JONGENS U15 Niv. 2 13:00 Griffoenen STEENHUIZE Lindemans AALST 4 - 0
  • Set 1: 25/12
  • Set 2: 25/21
  • Set 3: 25/9
  • Set 4: 25/14
DAMES PROMO 3B 18:00 Griffoenen STEENHUIZE Metanous Navok Ladies NAZARETH B 0 - 3
  • Set 1: 19/25
  • Set 2: 17/25
  • Set 3: 6/25
1 - 2
  • Set 1: 16/25
  • Set 2: 25/19
  • Set 3: 7/15
25/11/2023
JONGENS U13 NIV. 1 14:30 Mezo ZOTTEGEM A (G) (+1) Griffoenen STEENHUIZE (+1) 0 - 4
  • Set 1: 19/25
  • Set 2: 21/25
  • Set 3: 19/25
  • Set 4: 18/25
DAMES PROMO 3B 16:00 VC Felco GAVERE Griffoenen STEENHUIZE 1 - 3
  • Set 1: 25/19
  • Set 2: 16/25
  • Set 3: 16/25
  • Set 4: 19/25
1 - 2
  • Set 1: 23/25
  • Set 2: 22/25
  • Set 3: 15/6
MEISJES U19 16:30 Lindemans AALST Griffoenen STEENHUIZE 3 - 2
  • Set 1: 25/12
  • Set 2: 22/25
  • Set 3: 18/25
  • Set 4: 25/17
  • Set 5: 15/5
26/11/2023
MEISJES U13 Niv. 1 10:00 Griffoenen STEENHUIZE VDK Bank GENT Damesvolley A 0 - 4
  • Set 1: 12/25
  • Set 2: 11/25
  • Set 3: 24/26
  • Set 4: 16/25
JONGENS U15 Niv. 2 10:30 VC KRUISHOUTEM Griffoenen STEENHUIZE 0 - 4
  • Set 1: 12/25
  • Set 2: 7/25
  • Set 3: 13/25
  • Set 4: 12/25
HEREN PROMO 2 18:00 Griffoenen STEENHUIZE A JTV Dero ZELE- BERLARE B 3 - 0
  • Set 1: 25/13
  • Set 2: 25/12
  • Set 3: 25/15
2 - 1
  • Set 1: 33/31
  • Set 2: 17/25
  • Set 3: 15/8

December

Ploeg Uur Thuis Bezoeker Uitslag Res.
2/12/2023
MEISJES U13 Niv. 1 13:30 CSS Outdoor Living Mevoc MEERBEKE A Griffoenen STEENHUIZE 3 - 1
  • Set 1: 25/16
  • Set 2: 14/25
  • Set 3: 25/15
  • Set 4: 25/22
HEREN B PROMO 3 17:30 Griffoenen STEENHUIZE B Sferos VBK DEINZE B 0 - 3
  • Set 1: 18/25
  • Set 2: 21/25
  • Set 3: 25/27
2 - 1
  • Set 1: 25/21
  • Set 2: 21/25
  • Set 3: 17/15
3/12/2023
JONGENS U15 Niv. 2 14:30 Griffoenen STEENHUIZE VC Hebo BORSBEKE-HERZELE (+1) 0 - 4
  • Set 1: 16/25
  • Set 2: 15/25
  • Set 3: 23/25
  • Set 4: 23/25
JONGENS U13 NIV. 1 17:00 Griffoenen STEENHUIZE (+1) Navok NAZARETH A 1 - 3
  • Set 1: 19/25
  • Set 2: 25/14
  • Set 3: 22/25
  • Set 4: 23/25
9/12/2023
HEREN PROMO 2 20:30 BMV BEVEREN MELSELE B Griffoenen STEENHUIZE A 3 - 0
  • Set 1: 25/21
  • Set 2: 25/17
  • Set 3: 25/22
2 - 1
  • Set 1: 23/25
  • Set 2: 27/25
  • Set 3: 15/10

Januari

Ploeg Uur Thuis Bezoeker Uitslag Res.
6/01/2024
HEREN B PROMO 3 20:00 Griffoenen STEENHUIZE B VC Hebo BORSBEKE-HERZELE 2 - 3
  • Set 1: 21/25
  • Set 2: 25/18
  • Set 3: 13/25
  • Set 4: 25/17
  • Set 5: 12/15
1 - 2
  • Set 1: 17/25
  • Set 2: 19/25
  • Set 3: 15/10
13/01/2024
HEREN B PROMO 3 13:30 Caruur Volley Gent E Griffoenen STEENHUIZE B 0 - 3
  • Set 1: 17/25
  • Set 2: 17/25
  • Set 3: 18/25
2 - 1
  • Set 1: 29/27
  • Set 2: 20/25
  • Set 3: 15/10
DAMES PROMO 3B 20:00 Griffoenen STEENHUIZE Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM A 0 - 3
  • Set 1: 22/25
  • Set 2: 22/25
  • Set 3: 20/25
1 - 2
  • Set 1: 26/28
  • Set 2: 18/25
  • Set 3: 15/11
28/01/2024
DAMES PROMO 3B 18:00 Griffoenen STEENHUIZE VC Delhaize LEDE B 0 - 3
  • Set 1: 18/25
  • Set 2: 14/25
  • Set 3: 21/25
0 - 3
  • Set 1: 11/25
  • Set 2: 12/25
  • Set 3: 5/15

Februari

Ploeg Uur Thuis Bezoeker Uitslag Res.
4/02/2024
HEREN PROMO 2 18:00 Griffoenen STEENHUIZE A Volley Team TEMSE A 3 - 1
  • Set 1: 25/21
  • Set 2: 25/13
  • Set 3: 20/25
  • Set 4: 25/23
2 - 1
  • Set 1: 25/22
  • Set 2: 21/25
  • Set 3: 15/10
DAMES PROMO 3B 18:30 D'Hondt Volley OUDENAARDE B Griffoenen STEENHUIZE 3 - 0
  • Set 1: 25/13
  • Set 2: 25/19
  • Set 3: 25/13
3 - 0
  • Set 1: 25/17
  • Set 2: 25/17
  • Set 3: 15/0
24/02/2024
HEREN PROMO 2 17:00 Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM B Griffoenen STEENHUIZE A 3 - 1
  • Set 1: 25/18
  • Set 2: 25/22
  • Set 3: 24/26
  • Set 4: 25/21
1 - 2
  • Set 1: 22/25
  • Set 2: 25/15
  • Set 3: 14/16
25/02/2024
DAMES PROMO 3B 18:00 Griffoenen STEENHUIZE Kuros ZULTE Damesvolley A 0 - 3
  • Set 1: 20/25
  • Set 2: 20/25
  • Set 3: 23/25
0 - 3
  • Set 1: 23/25
  • Set 2: 17/25
  • Set 3: 15/17

Maart

Ploeg Uur Thuis Bezoeker Uitslag Res.
2/03/2024
DAMES PROMO 3B 20:00 Mezo ZOTTEGEM A Griffoenen STEENHUIZE
3/03/2024
HEREN PROMO 2 18:00 Griffoenen STEENHUIZE A BMV BEVEREN MELSELE B
10/03/2024
HEREN PROMO 2 18:00 Griffoenen STEENHUIZE A Navok NAZARETH
17/03/2024
HEREN PROMO 2 17:00 VC Belvoc BELSELE A Griffoenen STEENHUIZE A
DAMES PROMO 3B 18:00 Griffoenen STEENHUIZE VC Hebo BORSBEKE-HERZELE C
23/03/2024
HEREN PROMO 2 16:30 VC KALKEN B Griffoenen STEENHUIZE A
24/03/2024
HEREN PROMO 2 18:00 Griffoenen STEENHUIZE A Caruur Volley GENT C

April

Ploeg Uur Thuis Bezoeker Uitslag Res.
7/04/2024
DAMES PROMO 3B 18:00 Griffoenen STEENHUIZE D'Hondt Volley OUDENAARDE B
13/04/2024
DAMES PROMO 3B 20:00 Metanous Navok Ladies NAZARETH B Griffoenen STEENHUIZE
14/04/2024
HEREN PROMO 2 18:00 Griffoenen STEENHUIZE A SSJ HEMELVEERDEGEM B
19/04/2024
DAMES PROMO 3B 21:00 Griffoenen STEENHUIZE VC KALKEN B
20/04/2024
HEREN PROMO 2 20:00 JTV Dero ZELE- BERLARE B Griffoenen STEENHUIZE A
21/04/2024
DAMES PROMO 3B 18:00 Griffoenen STEENHUIZE VC Felco GAVERE

September

MEISJES U13 Niv. 1
16/09/2023
13:30
Griffoenen STEENHUIZE
Cosmos WONTERGEM (+1)
Score: 1 - 3
HEREN B PROMO 3
16/09/2023
20:00
Argos WAARSCHOOT
Griffoenen STEENHUIZE B
Score: 3 - 0
Res. (2 - 1)
HEREN PROMO 2
16/09/2023
20:00
Navok NAZARETH
Griffoenen STEENHUIZE A
Score: 0 - 3
Res. (2 - 1)
JONGENS U13 NIV. 1
17/09/2023
09:00
Griffoenen STEENHUIZE (+1)
D'Hondt Volley OUDENAARDE
Score: 4 - 0
MEISJES U19
17/09/2023
14:00
CSS Outdoor Living Mevoc MEERBEKE
Griffoenen STEENHUIZE
Score: 3 - 1
DAMES PROMO 3B
17/09/2023
18:00
Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM A
Griffoenen STEENHUIZE
Score: 3 - 1
Res. (2 - 1)
MEISJES U19
23/09/2023
13:30
Griffoenen STEENHUIZE
Mezo ZOTTEGEM
Score: 2 - 3
DAMES PROMO 3B
23/09/2023
16:30
VC KALKEN B
Griffoenen STEENHUIZE
Score: 3 - 1
Res. (2 - 1)
JONGENS U13 NIV. 1
24/09/2023
14:00
Griffoenen STEENHUIZE (+1)
Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM
Score: 1 - 3
HEREN PROMO 2
24/09/2023
18:00
Griffoenen STEENHUIZE A
VC KALKEN B
Score: 3 - 0
Res. (1 - 2)
MEISJES U13 Niv. 1
30/09/2023
09:15
Avanti AALTER D
Griffoenen STEENHUIZE
Score: 4 - 0
JONGENS U15 Niv. 2
30/09/2023
14:00
Lindemans AALST
Griffoenen STEENHUIZE
Score: 0 - 4
MEISJES U19
30/09/2023
16:30
Lindemans AALST
Griffoenen STEENHUIZE
Score: 1 - 3

Oktober

HEREN B PROMO 3
01/10/2023
16:00
Sferos VBK DEINZE B
Griffoenen STEENHUIZE B
Score: 3 - 0
Res. (1 - 2)
DAMES PROMO 3B
01/10/2023
18:00
VC Delhaize LEDE B
Griffoenen STEENHUIZE
Score: 3 - 1
Res. (3 - 0)
HEREN PROMO 2
01/10/2023
18:00
Caruur Volley GENT C
Griffoenen STEENHUIZE A
Score: 2 - 3
Res. (3 - 0)
MEISJES U13 Niv. 1
07/10/2023
09:30
VDK Bank GENT Damesvolley A
Griffoenen STEENHUIZE
Score: 4 - 0
MEISJES U19
07/10/2023
13:30
Griffoenen STEENHUIZE
Lindemans AALST
Score: 3 - 2
HEREN B PROMO 3
07/10/2023
17:30
Griffoenen STEENHUIZE B
Caruur Volley Gent E
Score: 2 - 3
Res. (3 - 0)
HEREN PROMO 2
07/10/2023
20:30
Volley Team TEMSE A
Griffoenen STEENHUIZE A
Score: 0 - 3
Res. (2 - 1)
JONGENS U13 NIV. 1
08/10/2023
09:00
Griffoenen STEENHUIZE (+1)
Mezo ZOTTEGEM A (G) (+1)
Score: 3 - 2
JONGENS U15 Niv. 2
08/10/2023
14:00
Griffoenen STEENHUIZE
VC KRUISHOUTEM
Score: 4 - 0
JONGENS U15 Niv. 2
14/10/2023
11:00
VC Hebo BORSBEKE-HERZELE (+1)
Griffoenen STEENHUIZE
Score: 1 - 3
JONGENS U13 NIV. 1
14/10/2023
16:00
Navok NAZARETH A
Griffoenen STEENHUIZE (+1)
Score: 1 - 3
MEISJES U19
14/10/2023
19:00
Mezo ZOTTEGEM
Griffoenen STEENHUIZE
Score: 2 - 3
DAMES PROMO 3B
14/10/2023
20:00
Kuros ZULTE Damesvolley A
Griffoenen STEENHUIZE
Score: 3 - 0
Res. (3 - 0)
HEREN B PROMO 3
14/10/2023
20:30
VC Hebo BORSBEKE-HERZELE
Griffoenen STEENHUIZE B
Score: 3 - 0
Res. (0 - 3)
HEREN PROMO 2
15/10/2023
18:00
Griffoenen STEENHUIZE A
Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM B
Score: 3 - 0
Res. (2 - 1)
MEISJES U19
21/10/2023
13:00
CSS Outdoor Living Mevoc MEERBEKE
Griffoenen STEENHUIZE
Score: 4 - 0
HEREN B PROMO 3
21/10/2023
16:00
Griffoenen STEENHUIZE B
Lindemans AALST
Score: 0 - 3
Res. (0 - 3)
JONGENS U13 NIV. 1
22/10/2023
10:30
D'Hondt Volley OUDENAARDE
Griffoenen STEENHUIZE (+1)
Score: 0 - 4
MEISJES U13 Niv. 1
22/10/2023
14:00
Cosmos WONTERGEM (+1)
Griffoenen STEENHUIZE
Score: 3 - 1
DAMES PROMO 3B
22/10/2023
18:00
Griffoenen STEENHUIZE
Mezo ZOTTEGEM A
Score: 0 - 3
Res. (0 - 3)
JONGENS U15 Niv. 2
28/10/2023
13:30
VC Kuros ZULTE B
Griffoenen STEENHUIZE
Score: 0 - 4
DAMES PROMO 3B
28/10/2023
17:15
VC Hebo BORSBEKE-HERZELE C
Griffoenen STEENHUIZE
Score: 1 - 3
Res. (3 - 0)
HEREN B PROMO 3
29/10/2023
16:00
Lindemans AALST
Griffoenen STEENHUIZE B
Score: 3 - 0
Res. (3 - 0)

November

JONGENS U15 Niv. 2
05/11/2023
14:00
Griffoenen STEENHUIZE
VC Kuros ZULTE B
Score: 4 - 0
MEISJES U19
11/11/2023
13:30
Griffoenen STEENHUIZE
CSS Outdoor Living Mevoc MEERBEKE
Score: 1 - 3
MEISJES U13 Niv. 1
12/11/2023
10:00
Griffoenen STEENHUIZE
CSS Outdoor Living Mevoc MEERBEKE A
Score: 1 - 3
JONGENS U13 NIV. 1
12/11/2023
10:45
Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM
Griffoenen STEENHUIZE (+1)
Score: 3 - 1
HEREN PROMO 2
12/11/2023
18:00
Griffoenen STEENHUIZE A
VC Belvoc BELSELE A
Score: 3 - 0
Res. (3 - 0)
MEISJES U19
18/11/2023
13:30
Griffoenen STEENHUIZE
Mezo ZOTTEGEM
Score: 4 - 0
HEREN PROMO 2
18/11/2023
16:30
SSJ HEMELVEERDEGEM B
Griffoenen STEENHUIZE A
Score: 0 - 3
Res. (0 - 3)
HEREN B PROMO 3
18/11/2023
17:30
Griffoenen STEENHUIZE B
Argos WAARSCHOOT
Score: 0 - 3
Res. (2 - 1)
MEISJES U13 Niv. 1
19/11/2023
10:00
Griffoenen STEENHUIZE
Avanti AALTER D
Score: 0 - 4
JONGENS U15 Niv. 2
19/11/2023
13:00
Griffoenen STEENHUIZE
Lindemans AALST
Score: 4 - 0
DAMES PROMO 3B
19/11/2023
18:00
Griffoenen STEENHUIZE
Metanous Navok Ladies NAZARETH B
Score: 0 - 3
Res. (1 - 2)
JONGENS U13 NIV. 1
25/11/2023
14:30
Mezo ZOTTEGEM A (G) (+1)
Griffoenen STEENHUIZE (+1)
Score: 0 - 4
DAMES PROMO 3B
25/11/2023
16:00
VC Felco GAVERE
Griffoenen STEENHUIZE
Score: 1 - 3
Res. (1 - 2)
MEISJES U19
25/11/2023
16:30
Lindemans AALST
Griffoenen STEENHUIZE
Score: 3 - 2
MEISJES U13 Niv. 1
26/11/2023
10:00
Griffoenen STEENHUIZE
VDK Bank GENT Damesvolley A
Score: 0 - 4
JONGENS U15 Niv. 2
26/11/2023
10:30
VC KRUISHOUTEM
Griffoenen STEENHUIZE
Score: 0 - 4
HEREN PROMO 2
26/11/2023
18:00
Griffoenen STEENHUIZE A
JTV Dero ZELE- BERLARE B
Score: 3 - 0
Res. (2 - 1)

December

MEISJES U13 Niv. 1
02/12/2023
13:30
CSS Outdoor Living Mevoc MEERBEKE A
Griffoenen STEENHUIZE
Score: 3 - 1
HEREN B PROMO 3
02/12/2023
17:30
Griffoenen STEENHUIZE B
Sferos VBK DEINZE B
Score: 0 - 3
Res. (2 - 1)
JONGENS U15 Niv. 2
03/12/2023
14:30
Griffoenen STEENHUIZE
VC Hebo BORSBEKE-HERZELE (+1)
Score: 0 - 4
JONGENS U13 NIV. 1
03/12/2023
17:00
Griffoenen STEENHUIZE (+1)
Navok NAZARETH A
Score: 1 - 3
HEREN PROMO 2
09/12/2023
20:30
BMV BEVEREN MELSELE B
Griffoenen STEENHUIZE A
Score: 3 - 0
Res. (2 - 1)

Januari

HEREN B PROMO 3
06/01/2024
20:00
Griffoenen STEENHUIZE B
VC Hebo BORSBEKE-HERZELE
Score: 2 - 3
Res. (1 - 2)
HEREN B PROMO 3
13/01/2024
13:30
Caruur Volley Gent E
Griffoenen STEENHUIZE B
Score: 0 - 3
Res. (2 - 1)
DAMES PROMO 3B
13/01/2024
20:00
Griffoenen STEENHUIZE
Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM A
Score: 0 - 3
Res. (1 - 2)
DAMES PROMO 3B
28/01/2024
18:00
Griffoenen STEENHUIZE
VC Delhaize LEDE B
Score: 0 - 3
Res. (0 - 3)

Februari

HEREN PROMO 2
04/02/2024
18:00
Griffoenen STEENHUIZE A
Volley Team TEMSE A
Score: 3 - 1
Res. (2 - 1)
DAMES PROMO 3B
04/02/2024
18:30
D'Hondt Volley OUDENAARDE B
Griffoenen STEENHUIZE
Score: 3 - 0
Res. (3 - 0)
HEREN PROMO 2
24/02/2024
17:00
Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM B
Griffoenen STEENHUIZE A
Score: 3 - 1
Res. (1 - 2)
DAMES PROMO 3B
25/02/2024
18:00
Griffoenen STEENHUIZE
Kuros ZULTE Damesvolley A
Score: 0 - 3
Res. (0 - 3)

Maart

DAMES PROMO 3B
02/03/2024
20:00
Mezo ZOTTEGEM A
Griffoenen STEENHUIZE
HEREN PROMO 2
03/03/2024
18:00
Griffoenen STEENHUIZE A
BMV BEVEREN MELSELE B
HEREN PROMO 2
10/03/2024
18:00
Griffoenen STEENHUIZE A
Navok NAZARETH
HEREN PROMO 2
17/03/2024
17:00
VC Belvoc BELSELE A
Griffoenen STEENHUIZE A
DAMES PROMO 3B
17/03/2024
18:00
Griffoenen STEENHUIZE
VC Hebo BORSBEKE-HERZELE C
HEREN PROMO 2
23/03/2024
16:30
VC KALKEN B
Griffoenen STEENHUIZE A
HEREN PROMO 2
24/03/2024
18:00
Griffoenen STEENHUIZE A
Caruur Volley GENT C

April

DAMES PROMO 3B
07/04/2024
18:00
Griffoenen STEENHUIZE
D'Hondt Volley OUDENAARDE B
DAMES PROMO 3B
13/04/2024
20:00
Metanous Navok Ladies NAZARETH B
Griffoenen STEENHUIZE
HEREN PROMO 2
14/04/2024
18:00
Griffoenen STEENHUIZE A
SSJ HEMELVEERDEGEM B
DAMES PROMO 3B
19/04/2024
21:00
Griffoenen STEENHUIZE
VC KALKEN B
HEREN PROMO 2
20/04/2024
20:00
JTV Dero ZELE- BERLARE B
Griffoenen STEENHUIZE A
DAMES PROMO 3B
21/04/2024
18:00
Griffoenen STEENHUIZE
VC Felco GAVERE